Twoje zamówienie

Waluta:

  • EUR
  • GBP
  • PLN
  • USD

Twój koszyk jest pusty

Obserwuj nas

Kolekcja Hedoco Creative AW 13/14
01.12.2013

Najnowsza jesienno-zimowa kolekcja Hedoco jest wyjątkowa między innymi ze względu na towarzyszący jej proces twórczy, w którym brał udział cały zespół Hedoco! Postanowiliśmy przypieczętować dwa lata naszej współpracy i wspólnie stworzyć tę kolekcję, w taki sposób, żeby każdy mógł wyrazić w niej cząstkę siebie. Poszczególne elementy kolekcji różnią się nieco w wyrazie, ale wszystkie utrzymane są w minimalistycznej stylistyce linii Hedoco Creative.

Tym razem jesienna kolorystyka Hedoco Creative bazuje na czerni, granacie i szarości. Niebanalny charakter kolekcji nadają proste fasony wzbogacone o oryginalne detale i rozwiązania, na przykład klasyczna bluza z dużymi, motylowymi rękawami. Kolekcja wyróżnia się także pod względem faktury materiałów - uwagę przykuwa choćby pleciona siatka z której uszytospódnicę pi, czy też piękna koronka ozdabiającabomber. Użyte tkaniny to najwyższej jakości bawełny, kaszmiry, koronki, wełny, szyfony oraz skóry naturalne. Luźne fasony stworzone z myślą o komforcie noszenia, świetnie układają się na każdej sylwetce, a detale wykonane z szyfonu i koronek dodają ubraniom elegancji.

Inspiracją do stworzenia kolekcji była moda jesiennej ulicy - jej szarość i prostota, które twórcy kolekcji zinterpretowali i urozmaicili. Dzięki ciemnej kolorystyce i niebanalnym wykończeniom stroje sprawdzą się zarówno w wersji casual, jak i w stylizacji wieczorowej. Ubrania z najnowszej kolekcji Hedoco Creative przeznaczone są dla kobiet, które chcą czuć się jednocześnie kobieco i komfortowo oraz dla tych, które cenią wysoką jakość wykonania. Jak zawsze, ubrania Hedoco powstały ze szczególną dbałością o detal, a razem z torbami Eleven Brothers i ledBAG stworzą interesującą całość.