Twoje zamówienie

Waluta:

  • EUR
  • GBP
  • PLN
  • USD

Twój koszyk jest pusty

Obserwuj nas

LedBag – i wszystko jasne!
30.04.2012

Design torby ledBag nawiązuje do kultowych motywów Space Invaders. Jednak nie tylko niezwykły, przyciągający wzrok projekt należy do jej mocnych stron. LedBag również… świeci.                      

Torba ledBag wykonana z filcu, ma wbudowany system oświetlenia diodami LED. Strumienie światła skierowane są zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz produktu. To oznacza koniec kłopotów z szukaniem w torebce niezbędnych przedmiotów. Oświetlenie zewnętrzne pozwala z kolei na poruszanie się w ciemności, trafienie kluczem do zamka, czy podniesienie upuszczonych kluczyków do samochodu.

LedBag oferuje niezwykle praktyczne rozwiązania. Świeci wtedy, kiedy się go otwiera, ale tryb pracy można zmieniać – na stałe wyłączając lub włączając oświetlenie. Widoczne elementy świecące są wykonane z silikonu, który jest trwałym i odpornym na warunki atmosferyczne materiałem– wyjaśnia Piotr Grabowski, prezes firmy Modern Arts Management, do której należy marka Hedoco. 

Moduł zasilający składa się z połączonych baterii paluszków. Jest umieszczony w dopasowanej kieszonce wewnątrz torby. Dzięki temu użytkowniczka na co dzień nie musi mieć kontaktu z elektroniką, ale wystarczy jeden ruch, żeby wyjąć płytkę zasilającą i wymienić baterie lub zmienić tryb pracy diod LED 

W ciągu dwóch tygodni dzięki wstawieniu płytki Arduino, dostępna będzie nowa wersja ledBAG z możliwością podładowania telefonu w torbie. Dzięki temu ledBAG zyska kolejną, praktyczną funkcję. W przygotowaniu jest również męska torba z linii ledBAG. –mówi Aleksander Janas, odpowiedzialny za design w Hedoco.

Torba ledBag jest obszerna: zmieszczą się w niej nie tylko akcesoria aktywnej kobiety, takie jak laptop, ale i wszelkie niezbędne przedmioty, na przykład klucze, kosmetyki czy dokumenty. I każda z rzeczy od tej pory będzie dobrze widoczna. Wystarczy tylko otworzyć ledBag…

 

_______________ 

Hedoco– nowa, powstała w 2011 roku marka, należąca do firmy Modern Arts Management działająca w nurcie open designu. Produkty Hedoco są unikalne, zaprojektowane przez młodych polskich artystów i designerów oraz  wykonane z dbałością o najwyższą jakość. W ofercie znajdują się wynalazki oparte na otwartych technologiach, kolekcje ubrań, akcesoria modowe oraz artykuły wzornictwa przemysłowego. 

 Dodatkowe informacje: facebook.com/HED0C0 i www.hedoco.com.

LedBag – i wszystko jasne!