Twoje zamówienie

Waluta:

  • EUR
  • GBP
  • PLN
  • USD

Twój koszyk jest pusty

Obserwuj nas

Hedoco na Innovation Interface Berlin 2014!
01.04.2014

Jako uczestnicy projektu Cross Innovation wzięliśmy udział w wydarzeniu Innovation Interface Berlin, które odbywało się pod koniec marca. 

Program obejmował: Interactive Ideas Workshop i Matchmaking dla firm. Omawialiśmy możliwości współpracy z firmami z całej Europy i wspólnie próbowaliśmy sprostać wyzwaniom, które mogą czekać nas w przyszłości. To było naprawdę inspirujące!

Projekt Cross Innovation promuje innowacyjne rozwiązania wykonywane wspólnie z użytkownikami i przez nich napędzane, które przekraczają granice organizacji, technologi oraz granice geograficzne. Projekt skupia się na działaniach i środkach wsparcia, które umożliwiają wdrożenie innowacji i kreatywnych rozwiązań we współpracy sektora kreatywnego z innymi branżami. Partnerstwo składa się z 11 metropolii, które mają potencjał, aby umieścić kreatywne rozwiązania na szczycie lokalnych i regionalnych programów politycznych w całej Europie: Birmingham, Amsterdam, Rzym, Berlin, Tallin, Warszawa, Wilno, Sztokholm, Linz, Lizbona i Pilzno.

Projekt koncentruje się na praktykach w czterech grupach tematycznych : Smart Incentives, Culture-based Innovation, Brokerage i Spatial Cross-Collaboration.

Hedoco_Innovation_Interface_Berlin_2014

Paulina Jędrzejewska - wiceprezes Hedoco podczas Innovation Interface Berlin 2014