Twoje zamówienie

Waluta:

  • EUR
  • GBP
  • PLN
  • USD

Twój koszyk jest pusty

Obserwuj nas

Knockoutdesign to studio projektowe założone przez cztery projektantki - Martę Florkowską-Dwojak, Magdalenę Juszczak, Dorotę Kabała i Mayę Ober, w 2006 roku. Swoje projekty opiera na współdziałaniu interdyscyplinarnego zespołu, łączy projektowanie produktu i przestrzeni wystawienniczych z projektowaniem graficznym.

Hedoco + Knockoutdesign

Knockoutdesign
Knockoutdesign

Marta, Magda, Dorota i Maya tworzą zespół Knockoutdesign, który przy dużych realizacjach jest powiększany o dodatkowych specjalistów z różnych dziedzin, także nieprojektowych. 


Interakcja użytkownika z produktem i przestrzenią jest ważnym zagadnieniem w realizowanych przez Knockoutdesign projektach, a wśród tematów interesujących studio znajduje się zagadnienie Open Source, włączanie użytkownika w procesy produkcyjne i projektowe oraz temat związane z projektowaniem zrównoważonym i odpowiedzialnym pod kątem społecznym. 


Zespół Knockoutdesign działa międzynarodowo, pracuje w Polsce  i w Izraelu. Projektuje, prowadzi warsztaty, bierze udział w wystawach i konkursach. Zdobył nagrody min. za projekty "Northern Gate" w Bat Yam w Izraelu czy "Ścieżka Ryszarda Kapuścińskiego" w Warszawie. Projekty Knockoutdesign prezentowane były min. na ICFF NYC w Nowym Jorku czy Salone Satellite w Mediolanie.

Jest inna. Jest wyjątkowa. Nawet powstaje inaczej. Więcej...

wybierz wariant powyżej

Cena: 795 PLN

Stwórz własny wzór kolorystyczny torby! Więcej...

Cena: 300 PLN