Twoje zamówienie

Waluta:

  • EUR
  • GBP
  • PLN
  • USD

Twój koszyk jest pusty

Obserwuj nas

Hedoco na miarę to najbardziej ekskluzywna linia Hedoco. Obejmuje ubrania tworzone przez naszych projektantów na specjalne życzenie, według pomysłu klienta lub klientki, który/a aktywnie uczestniczy w procesie tworzenia na etapie projektu, wyboru tkanin i wykończeń. 

Umów się na spotkanie i sprawdź jakie to proste!
info@hedoco.com 

Hedoco na miarę

Posiadamy szeroki wybór włoskich materiałów najwyższej jakości:

kaszmiry, jedwabie, bawełny, wiskozy, batysty, wełny... 

Hedoco na miarę

Dzięki linii Hedoco na miarę klient(ka) ma szanse spełnić swoje zachcianki i zrealizować najbardziej nawet śmiałe modowe marzenia, a przede wszystkim uzyskać ubiór idealnie pasujący do jej/jego sylwetki. Nasza oferta obejmuje kompleksowe przygotowanie i realizację projektu. 

Opis usługi:

Podczas pierwszej wizyty klient(ka) ustala z projektantką podstawowe założenia stylu i charakteru kreacji. Następuje wybór materiałów z posiadanej przez nas oferty lub zamówienie materiałów od producentów. Dokonany zostaje szczegółowy pomiar sylwetki.

Po około tygodniu klient(ka) otrzymuje mejlem pierwsze szkice koncepcji. W trakcie rozmów telefonicznych i mejlowych projektantka wspólnie z klientką lub klientem ustalają ostateczny zarys projektu. 

W trakcie pracy zapraszamy na jedną-dwie wizyty przymiarkowe w celu jak najlepszego dopasowania ubioru do sylwetki oraz by zweryfikować sam projekt. Ostatnia wizyta przymiarkowa kończy aktywny udział klienta lub klientki w procesie przygotowywania stroju.

Wedle życzeń klientki lub klienta, ostateczny produkt możemy wysłać kurierem.

Wymagana zaliczka: 30% wartości usługi.