Twoje zamówienie

Waluta:

  • EUR
  • GBP
  • PLN
  • USD

Twój koszyk jest pusty

Obserwuj nas

Sweter Grafit - SALE!
Cena: 314 PLN
Sweter Grafit - SALE!

Ciepły sweter wykonany z wysokiej jakości wełny w przepięknym odcieniu grafitu to must have sezonu jesień - zima 2014/15. Luźny, elegancki krój idealnie pasuje do każdej sylwetki.  Kieszenie oraz złote łaty naszyte na rękawach dopełniają wyrazisty fason. Jest on jednocześnie elegancki i bardzo praktyczny. 

Sweter Grafit - SALE!

Materiał: 100% wełna, łaty: 90% wełna, 10% nić metalizowana

Rozmiary:

Obwód talii: 36/38 – 110 cm , 38/40 – 112 cm , 40/42 – 114 cm 

Długość rękawa: 36/38 – 63 cm , 38/40 – 64 cm , 40/42 – 65 cm

Długość całkowita: 36/38 – 88 cm , 38/40 – 89 cm , 40/42 – 90 cm

Szerokość ramion: 36/38 – 42 cm , 38/40 – 44 cm , 40/42 – 46 cm

Wyprodukowano w Polsce.

Każdy produkt oferowany przez Hedoco można zwrócić w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. 
Warunkiem przyjęcia jest odesłanie rzeczy czystej, z kompletnym ometkowaniem i bez oznak użytkowania.

Sweter Grafit - SALE!

Produkt wysyłamy następnego dnia od daty zaksięgowania płatności.

Cena wysyłki to 11 zł bez względu na liczbę zamówionych sztuk.

Sweter Grafit - SALE!

Kolekcja „Kody Hedoco” AW 2014/15 powstała z inspiracji poznawaniem, odkrywaniem, tworzeniem. W projektach na nowy sezon pragnęliśmy zawrzeć specyficzną otwartość na nowe-nieznane, która towarzyszy chwilom napięcia poprzedzającym wielkie odkrycia, zwłaszcza naukowe, kiedy nie można się już wycofać, ale wszystko jeszcze jest możliwe. Interesowało nas poznanie kolejnych etapów procesu twórczego będącego udziałem uczonych, inżynierów, programistów, technologów – jego dekonstrukcja, porównanie z naszą własną pracą twórczą, w końcu zaś synteza tego, co leży u podstaw tworzenia. Inspiracją szczególną były dla nas kobiety świata dawnej nauki, walczące w swoich czasach o prymat nowego nad zastanym, łamiące stary porządek, docierające do prawdy. Wizerunki ikoniczne, którymi staramy się oddać im cześć tworzą unikalną stylistykę przełamującą kody przyjęte dla ukazywania kultu.

Odbywając typową dla nas drogę – od pierwszych zamierzeń po finalny projekt, obserwowaliśmy bacznie jak zmieniają się kolejne inspiracje, kroje i konstrukcje, stawaliśmy się coraz bardziej świadomi procesu kreacji. Demaskując utarte kody działania, staraliśmy się przywrócić pierwotny stan ducha i umysłu. Ścieraliśmy zastane: biel i czerń, prostotę i ekstrawagancję, komfort i wyrafinowanie, by tworzyć nową formę. Jasność wizji i precyzja wykonania. Proste linie, geometryczne cięcia, stonowanie kolorów wzbogacone o niespodziewane łączenia tkanin i faktur, technologiczne wzory, złotą ornamentykę. Techniczne materiały i aplikacje połączone z naturalnością skóry i delikatnością jedwabiu. Otwarte stylizacje dające możliowść wielu łączeń.

Rano T-shirt AGNES, czy bluzka U? Do tego spodnie UNICODE, a może legginsy Q? Bluza analityczna pod płaszcz VINYL na jesienną słotę! Spódnica V do pracy, a sukienka METALLI wieczorem. Albo odwrotnie.

wybierz rozmiar
36/38 38/40 40/42
wybierz wariant powyżej
wear it with